logo Disk

Škola Musartedo obnovuje své prezenční kurzy! Nově mají i novou koncepci vzdělávání

Díky postupnému rozvolňování protiepidemických opatření škola hudební produkce Musartedo, se kterou DISK dlouhodobě spolupracuje, začíná postupně obnovovat své prezenční kurzy. Studenti a studentky mohou opět docházet na lekce do budovy školy a využívat postprodukční studio a třídu k přípravě svých projektů nebo k tréninku.

DISK | 17. května 2021

Během pandemie však Musartedo nezahálelo a vypracovalo nový hybridní koncept výuky hudební produkce. Všechny prezenční kurzy jsou nyní podporovány video tutoriály na témata, která se ve škole probírají. Účastníci kurzu si tak mohou opakovat probíranou látku pomocí video záznamů a ještě k tomu mají k dispozici skoro 30 hodin video tutoriálů navíc z oblasti Sound Designu.

První prezenční kurz, který bude startovat už v létě, je samozřejmě Ableton Live. Začíná 19. července a nabídne svým účastníkům výše zmíněné pojetí hybridní výuky, ve kterém je prezenční výkladová forma podpořena 32 hodinami video záznamů (u akreditovaných kurzů je to až 64 hodin).

Změnou koncepce vzdělávání navázala škola Musartedo na nejmodernější světové trendy. K nim právě patří i systém hybridního vzdělávání, který reaguje na skutečnost, že současná mladá generace lépe přijímá informace v audio vizuální formě než ve formě textové. Efektivita tohoto způsobu vzdělávání se již mnohokrát prokázala a škola Musartedo, která během pandemie učila převážně v online režimu, hybridní výuku otestovala přímo na studentech se skvělými výsledky.  

Proto neváhejte a registrujte se na kurz co nejdříve. Jednou z nevýhod prezenčních kurzů je totiž omezený počet studentů a studentek. 

Kurz Ableton Live

Objev svět Ableton

Přečtěte si také:

DISK je partnerem školy Musartedo

Společnost DISK je partnerem nově otevřené školy Musartedo, první vzdělávací instituce hudební tvorby, DJ produkce, sound designu a práce v hudebním studiu. Disponuje unikátním t…

Kurz SOUND DESIGN - Syntezátory 

Škola Musartedo, která je naším dlouhodobým partnerem, jako první hudební škola v České republice zahajuje výuku sound designu elektronické hudby. Hudební producenti, DJs, skladate…

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře