logo Disk

uTrack 24 na turné Erose Ramazzottiho Klávesista Giovanni Boscariol si na turné s Erosem vybral profesionální přehrávač od Cymatic Audio

Na novém světovém turné „Perfetto“ Erose Ramazzottiho, které probíhá 2015/2016, využívá proslulý klávesový guru Giovanni Boscariol profesionální přehrávač uTrack24. Ten přehrává místy až 20 audio kanálů, timecode pro synchronizaci celé video & light show a také MIDI pro automatizaci změn náročného Giovanniho klávesového setupu.

Kategorie: Pódium - VIP
DISK | 15. března 2016
Témata: cymatic audioVIP

Nové turné 2015/2016 je 2,5 hodinová podívaná, kde Eros Ramazzotti uchvacuje publikum po celém světě společně s desetičlennou kapelou v rámci oslňující show. Různí kritici považují toto turné za jeho nejlepší show vůbec.

Pro toto „Perfetto“ světové turné, které zahrnuje více než 107 jednotlivých vystoupení po celém světě, si proslulý klávesový guru Giovanni Boscariol vybral pro použití na pódiu právě uTrack24. V redundantním nastavení uTrack24 přehrává místy až 20 audio kanálů, navíc se dvěma kanály redundantního SMTP kódu, využívaného pro synchronizaci celé video & light show. MIDI playback je zase používán pro automatizaci patchů a změn scén pro Giovanniho náročný klávesový setup během celé show.

Giovanni Boscariol si vybral pro použití na pódiu uTrack24 od Cymatic Audio

Řešení, které si Giovanni vybral, je spojením pragmatismu a moderních technologií. Oba uTrack24 jsou zapojeny do třech osmikanálových automatických přepínačů Radial SW8, které automaticky přepínají vstupy do přehrávače B, pokud první selže. A aby se zabránilo případným problémům s digitální synchronizací, oba uTracky běží kompletně nezávisle na sobě.

Recenze: Cymatic Audio uTrack24Přečtěte si recenzi přehrávače a rekordéru uTrack24 od Cymatic Audio, kterou pro časopis Pixel a portál Audiozone napsal Ondřej Urban.

Jednoduché a elegantní řešení, poskytující robustní a plně redundantní systém pro náročné prostředí.

Mistr zvuku Andrea Corsellini řekl: „Spolehlivost je jednou z oblastí, ve které jsme s Cymatic na našem turné velmi spokojeni. Další je pak zvuková kvalita. Jako FOH zvukař jsem zcela závislý na tom, co přichází z jeviště. Pokud to není v kvalitě, jakou potřebuji, ani nejlepší mix na světě to nespraví. Takže jsem se zvukem, který nabírám do mého FOH mixu z uTrack a jeho kvalitou velmi spokojen.“

Arie van den Broek - CEO Cymatic Audio, Andrea Corsellini - FOH, Giovanni Boscariol - klávesy

Arie van den Broek - CEO Cymatic Audio, Andrea Corsellini - FOH, Giovanni Boscariol - klávesy
Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře