logo Disk

Kam se chystá výherce soutěže Vyhraj s RØDE a proč nakoupil v DISKu? Malé ohlédnutí za velkou soutěží

Poslední výhra prosincové soutěže pořádané společně s australským výrobcem mikrofonů a studiové techniky společností RØDE je předána a tím končí naše velká jízda Vyhrajsrode.cz. 

Kategorie: Co se děje
DISK | 5. dubna 2023
Témata: rodesoutěž

Elektrická koloběžka už jistě brázdí ulice, nejnovější iPhone 14 už tíží (ale příjemně) kapsu nového majitele a výherce 1. ceny, zájezdu dle vlastního výběru v hodnotě 50 000 Kč, natěšeně brousí prstem po mapě a hledá vysněnou destinaci.

Rádi vám děláme radost, proto se můžete těšit i na další soutěže, které pro vás připravujeme. A protože nás zajímalo, kam se náš výherce zájezdu pravděpodobně vypraví, trochu jsme ho vyzpovídali.

Udělala vám výhra radost?
Ovšem, komu by to radost neudělalo. Ještě větší radost mi udělalo samotné předávání, byla to zábava. 

Už máte představu, do jaké destinace byste se chtěl podívat?
Vždycky mě lákala Střední Amerika. Nevím, jestli kvůli rumu nebo úmornému vedru.

DISK Multimedia znáte dlouho nebo to byl váš první nákup? A proč jste se rozhodl nakoupit u nás?
O DISKu už pár let vím. Vlastně jsem si u vás pořídil i svou první zvukovku PreSonus, kterou mám dodnes. Myslím, že za chvíli přibude další kousek. Máte zkrátka skvělý výběr. 

Koupil jste si mikrofon RØDE NT-1 A, proč zrovna tenhle?
Brousil jsem si na něj zuby už pěkně dlouho a řekl jsem si proč si ho nekoupit po Vánocích? Přiznám se, že to nedokážu úplně definovat, ale troufám si říct, že je spíš rockovějšího ladění. 

Muzikou se živíte nebo je to váš koníček? Jaké projekty v budoucnu ve své tvorbě plánujete?
Muzikou se neživím, ale pevně doufám, že to jednou přijde. Rozdělané práce je relativně dost, Nicméně, jestli něco spatří světlo světa je zatím záhadou.

A protože jsme opravdu zvědaví, jak se ostatním výhercům s mikrofony RØDE pracuje, oslovili jsme také je, aby nám sdělili jejich postřehy z praxe. Ale o tom zase příště.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem partnerům soutěžě Vyhrajsrode.cz.

Přečtěte si také:

RØDE NT1: Univerzální mikrofon do studia

Mikrofon RODE NT1 je čerstvým přírůstkem do rodiny velmi oblíbených studiových mikrofonů s označením NT1, jejichž historie sahá až na počátek 90. let minulého století. NT1 je ultra…

Audio rozhraní a zvukové karty Presonus

Vybíráte zvukovou kartu a nejste si úplně jistí, který model zvolit? Zda a proč dát či nedat značce Presonus přednost před konkurenčními produkty? Přehledný souhrn hlavních vlastno…

RØDE: WS14 – pop-filtr i barevné vyladění mikrofonů PodMic

PodMic a PodMic USB značky RØDE mají nový kabátek, který kromě designu vyladí i zvukové vlastnosti. Pop-filtr WS14 vás zbaví jakýchkoli rázů plozivních hlásek a díky osmi barevným…

Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře