logo Disk

Numark Day: DJ workshop zdarma a soutěž o Mixtrack Platinum Ukaž co umíš a vyhraj Numark Mixtrack Platinum!

Všechny milovníky DJingu zveme na Numark Day, který se uskuteční 10. června 2017 v pražské škole Musartedo. Kromě několika DJ workshopů, které povedou zkušení lektoři školy Musartedo se budete moci vyřádit na různých kontrolerech a DJ setupech Numark a chybět neboudou ani soutěže o ceny od Numarku.

DISK | 1. června 2017

Nabitý program už od 11.00 hodin

Seznámíte se s produkty značky Numark, zúčastníte se několika DJ workshopů, vyřádíte se na různých kontrolerech a DJ setupech a poslechnete si, jak hrají naši žáci. Pod vedením instruktorů naší školy si můžete osvojit nejrůznější DJské vychytávky, takže si přineste s sebou na flash disku nějakou hudbu, kterou chcete mixovat.

Přijď si pro slevu do shop4djs!

Partnerem akce Numark Day bude obchod www.shop4djs.com, kde budeš moci do 17.6. uplatnit slevový voucher, který dostane každý z účastníků Numark Day.

Soutěže. Soutěže. Soutěže!

Proč to píšeme třikrát? Protože pro vás bude přichystaná hromada cen, takže si troufáme tvrdit, že skoro nikdo neodejde s prázdnou.

Na závěr dne bude také vyhlášena hlavní cena - vynikající Mixtrack Platinum. DJ kontroler, který se hodí nejen na domácí trénink, ale i na pořádání vlastních party. Dobře vypadá, BPM se zobrazuje přímo na jog wheelech a pro začátek je k tomuto kontroleru ještě ZDARMA Serato DJ Intro.

Ukaž co umíš a vyhraj Numark Mixtrack Platinum!

Není důležité jestli už nějaký DJ kontroler Numark máš. Nejdůležtější je co umíš za mixem. Přijď se předvést na Numark Day a můžeš vyhrát nový Mixtrack Platinum. Soutěž bude probíhat přímo na akci Numark Day a zapojit se může úplně kdokoli. Stačí málo.

  • Zaregistrovat se na akci (je to zdarma)
  • Vzít se sebou vzít vlastní muziku (klidně i vlastní počítač) a předvést své umění na některém z připravených setupů Numark (NV II, Mixtrack Platinum, Party Mix, TT250USB, ...). 
  • A pak už to bude na porotě...

Co rozhodne o vítězi?

O vítězi rozhodne 4 člená porota ve složení DJ Subgate, DJ Lu2, Pavel Kalina (Musartedo) a Martin Peřina (DISK). Hlavní cenu Numark Mixtrack Platinum si vítěz převezme přímo na akci Numark Day v sobotu 10. června.

Bonusová motivace: Ukaž se celému světu!

Celou akci budeme natáčet a tak nám žádná show neunikne. Ani ta vítezná. Tu pak pošleme do celého světa prostřednictvím globálních sociálních kanálů značky Numark. Takže bueš mít jedinečnou příležotost ukázat celému světu, co s Numarkem dokážeš.

Nechej se inspirovat jedním z nejlepších!

Chceš vyhrát? Tak neváhej a přijď. Vstup je ZDARMA.

Kapacita školy Musartedo je omezená, proto se pro jistotu nezapomeňte zaregistrovat.

     
     
  Registrace: Numark Day (10. června 2017)?  
     
     

Těšíme se na vás!

Partnerem NUMARK Day je společnost DISK Multimedia, výhradní distributor značky Numark pro Českou republiku.

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře