logo Disk

Čechomor live stream akustický koncert Nejsledovanější live přenos roku 2020 produkován zcela v IP

Výjimečný koncert skupiny Čechomor - v netradičním akustickém složení proběhl 13.4.2020 z prostor First Floor Studios na Barrandově. Koncert byl na podporu Linky důvěry Senior telefon ŽIVOTa 90. Live stream koncertu byl součastně streamován na několik facebookových účtů, v plné kvalitě pak na Mall.tv a také na Youtube kanál Warner Music Gold.

Kategorie: Film & Video - Aktuality
Ing. Petr Krkavec | 17. dubna 2020

Sledovanost koncertu dosáhla během cca 1,5 hodiny co koncert trval, více než 70.000 zhlédnutí na platformě Facebook, desítky tisíc zhlédnutí na platformě Mall.tv a stovky zhlédnutí na Youtube kanále Warner Music Gold. Průměrný počet součastně sledujících diváků se během živého přenosu pohyboval kolem 2.500. Na charitativní účely se podařilo během koncertu na platformě www.donio.cz/cechomor vybrat více než 115.000,- Kč. Koncert je stále na uvedených platformách dostupný a je možno ho znovu zpětně zhlédnout a přispět na sbírku, která běží až do 30.4. 2020.

Unikátní na tomto koncertu bylo technologické zajištění zpracování videa, protože celý použitý řetězec byl založen na NDI technologii a to konkrétně PTZ kamerách firmy BirdDog, NDI převodnících Magewell, video režii Newtek Tricaster TC1Tricaster mini

Záznam z koncertu můžete zhlédnout

na platformě Facebook zde

na platformě Mall.tv zde

na platformě Youtube zde

Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře