logo Disk

IK Multimedia: TONEX Pedal Další evoluční krok v simulaci kytarových zesilovačů, kabinetů i nejslavnějších efektů

Nový, a nebojme se použít přívlastek revoluční software AmpliTube TONEX od společnosti IK Multimedia nyní dostal podobu podlahového efektového pedálu, který můžete snadno zařadit do svého pedalboardu.

Kategorie: Studio - Aktuality | Pódium - Aktuality
DISK | 11. května 2023

TONEX využívá průlomovou technologii AI Machine Modeling™, která umožňuje modelovat zvuk libovolného zesilovače, kabinetu, komba nebo pedálu a to vše se zvukovou přesností, která je prakticky k nerozeznání od skutečných předloh.

Díky tomuto jedinému pedálu můžete „vlastnit“ a především tedy používat to nejvyhledávanější kytarové vybavení na světě.

  • Od unikátních vintage zesilovačů až po moderní aparáty nejslavnějších značek (Mesa, Fender, Orange, Marshall, …)
  • Můžete laborovat s širokou paletou kytarových reproboxů, jejich zapojením i ozvučením.
  • K dispozici je také množství nejpoužívanějších kytarových krabiček (overdrive, distortion, fuzz, …)

TONEX pracuje v té nejvyšší zvukové kvalitě (24-bit/192 kHz) s ohromným dynamickým rozsahem a frekvenční odezvou (5 Hz–24 kHz), to vše zaručí zvuk studiové kvality, ať už se rozhodnete pro jakékoliv použití.

Minimalizujte svůj kytarový live rig a vezměte ho s sebou na pódium. S TONEX můžete cvičit doma do sluchátek či na cestách s plnohodnotným kytarovým tónem, aniž byste rušili své okolí. Stejně tak ale bude ideálním pomocníkem pro domácí nahrávání (silent recording), či přímo do profesionálního studia, kde můžete snadno najít ten správný kytarový zvuk, který skvěle zapadne do celého mixu, pouhým přepnutím presetu.

Simulací kytarového vybavení se současná nabídka trhu jen hemží, ale aktivní kytaristé z řad DISKu a naši produktoví specialisté se shodují, že technologie a především zvuková kvalita a věrnost TONEX v současnosti nemá obdoby.
Koupit TONEX na shop.disk.cz

Produkty IK Multimedia na shop.disk.cz

Přečtěte si také:

IK Multimedia TONEX Capture & Pedal
game changer pro konzervy

Mezi námi jsou tací, včetně mě, kteří nikdy nevymění krabičky a aparáty za digitální All In One Solution za desetitisíce. Protože v bazaru vždycky čeká nové kombo, hlava či bedna z…

IK Multimedia: iRig HD X – kytarový set do kapsy

IK Multimedia přináší pro kytaristy a basisty absolutní lahůdku. Audio rozhraní iRig HD X nabízí špičkovou technologii modelování aparátů a efektů, reamping, připojíte sluchátka i …

Recenze: IK Multimedia TONEX Pedal (musicstage.cz)

Kytarový ekosystém TONEX společnosti IK Multimedia, věrně emulující kytarové zesilovače, kabinety, efekty a kompletní kytarové sestavy, vzbuzuje mezi kytaristy stále více emocí a d…

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře