logo Disk

Učebna hudební výchovy s nahrávacím studiem Interview s ředitelem Základní školy Bednářova Brno Vlastimilem Černým

Na základní škole Bednářova Brno mají učebnu hudební výchovy, která je plnohodnotným nahrávacím studiem. Jaké akustické komponenty pro vytlumení použili? Jaké vybavení mají v režii? A co ve studiu točí a pro jaké účely je využívají?

Kategorie: Studio | DJing - Reference | Instituce - Školy
Ondřej Jirásek | 19. června 2017

Jarek Musil v interview zpovídá ředitele školy, pana Vlastimila Černého. Ptá se ho, jak učebna zněla bez obložení a jak se mu líbí nyní. Vzpomínají i na to, jak s žáky ve studiu poprvé natočili písničku "Mojžíš" a dodělali k ní i videoklip.

Chcete  pomoci se zpracováním projektu pro ošetření akustiky vaší místnosti či sálu? Spolupracujeme s odborníci z firmy Vicoustic, kteří vám celý projekt spořítají a nabídnou. Kontaktovat je můžete přímo pomocí odkazu níže. Pokud byste si na komunikaci v angličtině netroufli, můžete se obrátit přímo na našeho odborníka Pavla Vlacha.

     
     
  Vicoustic: žádost o zpracování projektu  
     
     

Chcete se dozvědět více?

Pavel Vlach

Pavel se dlouhodobě věnuje technickému zajištění kompletních realizací pro studia, poslechové místnosti či konferenční nebo koncertní sály, včetně řešení akustiky prostoru. Pokud o akustické úpravě místnosti uvažujete, Pavel je tím nejpovolanějším odborníkem v našem týmu.

Kontaktovat jej můžete na pavel@disk.cz 

Zajímavé odkazy:

https://www.vicoustic.com/page/r-and-d-lab

https://www.vicoustic.com/page/project-team

projektová dokumentace

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře