logo Disk

Audified MixChecker Hudbu mícháte pro lidi

Přemýšleli jste někdy, proč vaše mixy znějí skvěle ve studiu, ale v autě nebo na počítači se nedají poslouchat? Česká firma Audified (divize DISK) přichází s převratným nápadem, který vám ušetří hodiny času ve studiu. 

Kategorie: Studio - Aktuality
DISK | 16. května 2016

Firma Audified si získala značný respekt mezi odborníky v zahraničí především díky své emulaci německého kompresoru ze 60. let - U73b, která vznikla na základě přesného modelování obvodů. U novinky - MixCheckeru - však uplatňuje tzv. konvoluční technologii, díky níž simuluje různé typy reproduktorů (jako třeba v GK Amplification 2 nebo ampLionu).

Plug-in MixChecker se dává na master stopu vaší DAW aplikace. Bez zdlouhavých a opakovaných exportů vám prozradí, jak bude váš mix znít na zařízeních, která používají vaši posluchači. Jedním kliknutím změníte své studiové monitory v klasické referenční monitory nebo v low-end zařízení jako je smart phone, běžný laptop nebo tablet, takže můžete míchat tak, jako byste to dělali přímo na nich. To ocení především profesionálové, kteří vytvářejí zvukový obsah pro televizi, rozhlas, pro sledování on-line, počítačové hry nebo mobilní aplikace.

Třicetidenní zkušební verzi najdete na www.audified.com.

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře