logo Disk

Bezdrátový mikrofonní 3+1 set v pásmu 5.8GHz

Unikátní set se 3 klopovými mikrofony bezdrátově spojenými s jedním kompaktním přijímačem, který poskytuje volitelný stereo/mono zvukový výstup pro záznam, natáčení či streamování přednášek, rozhovorů, jednání apod.

Kategorie: Film & Video - Aktuality
Ing. Michal Kyjonka | 31. října 2017

Současně až tři osoby je možno snímat klopovými mikrofony a hlas pomocí zaopaskových vysílačů bezdrátově přenášet do jednoho přijímače. Takový scénář je možno realizovat pomocí mikrofonního setu VmicLink5 od firmy Saramonic. Tuto horkou novinku je možno využít pro natáčení rozhovorů, besed, přednášek s hosty, jednání apod. Díky možnosti přijímat signál z 3 vysílačů najednou do jednoho přijímače odpadá potřeba použití mixážního pultu a celý řetězec je tak jednodušší.

Vysílače jsou vybaveny univerzálním vstupem přes 3,5mm jack, který je schopný pracovat jak se signálem z klopového mikrofonu, tak s linkovým vstupem. Nastavení vysílače i přijímače se provádí pomocí podsvětleného dobře čitelného displaye a ovládacích tlačítek. Nastavení synchronizace vysílače s přijímačem se provádí automaticky, případně je možno provést konfiguraci ručně prostřednictvím menu. V jednom prostoru je možno provozovat více setů najednou. Nastavení audio úrovně jednotlivých mikrofonů se provádí na přijímači. Výstup z přijímače se připojí přímo ke kameře nebo rekordéru, linkový výstup přes 3,5mm jack může být nastaven jak mono tak stereo. Součástí sady jsou také kabelové propojky s XLR a 3,5mm stereo Jackem. Díky sluchátkovému výstupu na přijímači je možno provádět příposlech pomocí běžných sluchátek s 3,5mm Jackem. Vysílače a přijímač jsou napájeny pomocí Li-Ion akumulátorů a provozní výdrž na jedno nabití je cca 6 hod.

VmicLink5 představuje novou generaci digitálních bezdrátových systémů. K přenosu vysoce kvalitního zvuku využívá novou přenosovou technologii v pásmu 5.8GHz. Systém automaticky sleduje úroveň signálu a pro získání nejvyšší úrovně je schopen přecházet mezi frekvencemi. Funguje v okruhu cca 30m a je odolný vůči rušení a interferenci s běžnými bezdrátovými systémy pracujícími v pásmu UHF nebo 2,4 GHz.

Všechny komponenty mají připojovací konektory se závitovou pojistku proti nechtěnému vytažení. Součástí je spona pro zavěšení za opasek a držák pro zasunutí do botičky.

Bezdrátový mikrofonní set Saramonic VmicLink5 pracující v pásmu 5,8GHz je unikátní svou možností provozu 3+1 ve stereo nebo mono režimu a možností příposlechu pomocí sluchátek připojených k přijímači. Za velmi příznivou cenu získáte mobilní set se 3 mikrofony nezávislý na napájení ze sítě, vhodný pro natáčení rozhovorů, reportáží, přednášek apod., jak v exteriéru, tak v interiéru.

 

 

 

 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře