logo Disk

Box kamery PTZ Optics Box kamery PTZ Optics

V nabídce PTZOptics najdeme kromě populárních  PTZ kamer také tzv. box kamery, které sice nelze vzdáleně polohovat, ale zato nabízí kompaktní velikost, stejné parametry i rozhraní a nakoupíme je výrazně nižší cenu.

Kategorie: Film & Video
Ing. Michal Kyjonka | 29. srpna 2017
Témata: video livekamery

Boxové kamery PTZOptics ZCam-VLZCam 20x jsou skvělé pro live streamování a video produkci. Díky rozhraní 3G SDI a vestavěnému IP Streamingu včetně PoE napájení po ethernetu jsou velmi snadno začlenitelné do produkčního řetězce. Model  ZCam-VL je vybaven c-mount úchytem pro uchycení volitelného objektivu a je dodáván se širokoúhlým manuálním objektivem s neuvěřitelným záběrem 122°, který lze manuálně zůžit až na 28° (4x optický zoom). Model ZCam 20x je oproti tomu vybaven zabudovaným objektivem Tamron s ůhlem záběru od širokého 61° po úzký 3,7°, přičemž ovládání je elektronické a je možné zoomovat vzdáleně po síti, nebo kontrolerem přes seriové rozhraní RS485.

; ;

Kamery ZCam jsou vybaveny CMOS senzorem 1/2.7” od Panasonic, který má 2.07 Mega pixelů poskytují video v 1080p, které lze zpracovávat přes 3G SDI výstup nebo jako stream přes LAN rozhraní. Stejně jako vyšší PTZ modely jsou vybaveny seriovým rozhraním RS485 s podporou ovládání přes VISCA, Pelco-D, Pelco-P. Kamery ZCam mají zabudované WEB rozhraní pro konfiguraci a základní ovládání

Kamery ZCam jsou vhodným prvkem pro snímání statických scén a objektů, ať už samostatně nebo pro doplňkové záběry v multikamerové produkci společně s PTZ kamerami nebo kamerami ovládanými obsluhou. S ohledem na možnosti a výbavu jsou kamery ZCam velmi výhodnou, cenově dostupnou investicí.

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře