logo Disk

Jak pracovat s programem Cubase Příručka uživatele pro práci s programem Steinberg Cubase právě vyšla jako e-kniha

Naučte se pracovat s produkčním programem Steinberg Cubase jako zkušení uživatelé. Za podpory společnosti DISK vyšla obsáhlá uživatelská e-příručka, která přináší kompletního průvodce jak pro začátečníky tak i pro stávající uživatele, kteří chtějí například zefektivnit své pracovní postupy.

Kategorie: Studio - Tipy & Triky
DISK | 23. června 2016

Příručka Vás kompletně provede od základního popisu práce s programem Cubase a jeho nastavením, přes záznam zvuku a MIDI, úpravy záznamu, audio a MIDI editory, přehrávání, kvantizaci, virtuální nástroje, efektování, mixáž, automatizace až po finální úpravy.

Veškeré návody jsou psány jednoduše, stručně a srozumitelně a jsou doplněny názornými obrázky i screeny přímo z prostředí aplikace. Za cenu 299 Kč 150 Kč tak dostanete do ruky více jak 700 stránkového průvodce pro kompletní práci v programu Steinberg Cubase. 

Přečtěte si také:

E-kniha: Podrobná česká příručka uživatele pro práci s Cubase

Pracujete s Cubase a chybí Vám podrobný manuál, příručka nebo nápověda, kde najdete česky popsané všechny funkce, postupy, operace i jejich kombinace? Ve spolupráci s Pavlem Kapple…

Publikace je k dispozici jako e-kniha pro elektronickou čtečku Publi a dostupná pro Apple iPad, tablety s operačním systémem Android a nově i pro Windows. Aplikaci elektronické čtečky Publi si můžete stáhnout zdarma v obchodě AppStore na Google Play. Informace ohledvě verze pro Windows najdete na portálu Publi.

Ukázka z e-knihy

Chcete se dozvědět více?

Milan Včelař

Milan se dlouhodobě věnuje produktům pro studiovou práci, profesionální mixáž a živé ozvučení a to nejen jako zkušený produktový specialista, ale především jako dlouholetý uživatel.

Kontaktovat jej můžete na audio@disk.cz 

 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře