logo Disk

Kontrolér menší než malý iRig Pads pro počítače, tablety i telefony

Nápady se neptají, kdy vám mohou vlétnout do hlavy. A je pravděpodobné, že to udělají ve chvíli, kdy jste mimo dosah počítače. A právě pro takové případy vytváří IK Multimedia příslušenství, které změní vaše iPady a iPhony v plnohodnotné hudební nástroje nebo pracovní stanice. Jedním z nejnovějších je kontrolér iRig Pads

DISK | 2. prosince 2014

iRig Pads je plně vybavený ultra-přenosný 16padový MIDI groove ovladač pro iPhone, iPad a iPod touch, Mac a PC. Je to univerzální systém, který vám umožní tvořit beaty, spouštět smyčky, mixovat jako DJ a mnohem více bez ohledu na to, zda jste na pódiu, ve studiu nebo v MHD. iRig Pads je výborný společník na cesty pro mobilní producenty elektronické hudby.

iRig pads je menší než iPad a je méně než 23 mm tlustý. Má štíhlý, kompaktní a lehký design, takže ho lze snadno strčit do každého batohu nebo brašny od laptopu. A pro ještě větší komfort byl navržen s ultra nízkou spotřebou, což znamená, že je plně funkční, jakmile jej připojíte do svého hostitelské zařízení - nepotřebujete napájecí adaptér. Lépe vám ho ale představí přiložené video.

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře