logo Disk

Stream - Kategorie

Traktor Kontrol S8: Budoucnost DJingu? Novinka na trhu s DJ technikou má vysoké ambice

Už několik dní nazpět avizovala značka Native Instruments představení nového produkutu do rodiny Traktor, ale až teď se dostalo ven první video. Traktor Kontrol S8 je v mnohém jedinečný a přelomový. Bude skutečně budoucností DJingu směr, kterým se v NI vydali?

>>>
Aktuality

Jordan přitvrzuje Třetí zastavení se Sampletankem 3

Pomocí Sampletanku 3 můžete hrát jakýkoliv styl. Alespoň to tvrdí Jordan Rudess. A také se nám to snaží ukázat v následujícím videu.

>>>
Aktuality

VideoMic v pralese Reportáž z reportáže

V Tichomoří leží Samoa. Malý ostrovní stát s počtem obyvatel jako má město Plzeň a který se rozkládá na několika ostrovech o celkové rozloze jako má, řekněme, Lucembursko. Takový malý zapadlý ráj, uprostřed pacifiku, se slavnou ragbystickou tradicí. Právě tam se vydal Ondřej Semotán. A s ním cestoval i VideoMic Go.

>>>
Recenze

SOUTĚŽ: M-Track Plus

Nyní můžete soutěžit o zvukovou kartu M-Track Plus od společnosti M-Audio. S obrovskou sadou funkcí a pevnou konstrukcí, nabízí M-Track série každému muzikantovi tu nejlepší užitnou hodnotu v oblasti současných zvukových rozhraní.

Soutěž potrvá do 28. září 2014.

>>>
Archiv

Cubase - nahrávání Užitečné tipy nejen pro uživatele Cubase

Tento video tip je sice primárně určen pro uživatele Cubase, ale věříme tomu, že bude užitečný pro každého začínajícího uživatele libovolného DAW programu. 

>>>
Tipy & Triky