logo Disk

iCon: Hudební studio pro mobily a tablety Festival pro tech pozitivní lidi letos opět s DISKem

O víkendu 24.-26. dubna se v pražské Národní technické knihovně uskutečnil další ročník festivalu iCon, veletrhu a konference zaměřené na chytrá řešení a mobilní technologie. Hudební příslušenství a řešení, se kterými z chytrého telefonu nebo tabletu uděláte hudební studio, samozřejmě nechyběly ani tentokrát.

DISK | 24. dubna 2015

Na stánku společnosti DISK, jste se tak mohli seznámit například s produkty značky IK Multimedia, která je průkopníkem v oblasti hudebního příslušenství a doplňků pro chytré telefony a tablety. Její porfolio zahrnuje širokou škálu produktů od kytarových adaptérů a procesorů, se kterými svůj chytrý telefon jednoduše proměníte v kytarový aparát světového formátu, přes zpěvové, záznamové i studiové mikrofony, díky nimž zaznamenáte jakýkoli zvuk přímo do svého mobilu nebo tabletu, dále pak klaviatury nebo padové kontrolery, se kterými můžete jamovat klidně i na ulici jen se svým telefonem, až po mobilní reproduktory nebo odladěné držáky a stojánky pro všechny typy a velikosti tabeltů a chytrých telefonů.

Zájem o chytrá řešení pro hudební tvorbu byl velký a nás velmi těší, že právě tato oblast hudební produkce je stále oblíbenější. Kromě produktů od IK Multimedia, jste na stánku označeným výstižným heslem "Hudební studio pro váš mobil i tablet" mohli narazit také na kompaktní a chytrá řešení pro záznam zvuku s mobilními mikrofony RODE a mnoho dalších produktů a zajímavých vychytávek.

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře