logo Disk

Newtek a JVC produkty pomáhají českému eSportu prorazit ve světe Jak je to možné, že na eSportovce ze Svitav se dívalo více než 100 000 unikátních diváků?

Je to komplex navzájem propojených činností, ale když si někdo nechá poradit a použije tu správnou techniku,tak je to mnohem jednodušší. Svět streamingu každý den posouvá své hranice a je jenom na Vás, na které straně bojiště se ocitnete. To si uvědomila i parta z Hitpointu a dnes se právem těší. Byli jsme u toho a bylo to vidět. Teď se dívejte vy!

Kategorie: Film & Video - Tipy & Triky
Valér Smutko | 30. dubna 2018

Dne 16. a 17. prosince 2017 se v prostorách kulturního centra Fabrika Svitavy odehrálo finále národních lig v profesionálním hraní počítačových her League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive. Již 13. sezóna Hitpoint Finals se stává známou atrakcí všech vášnivých hráčů, samotné události předchází 2 měsíční vysílaná liga, která kvalifikuje ty nejlepší hráče na offline finále.

Ve spolupráci s Comvision Studio byla celá akce přenášena na online platformu Twitch.tv, kde soutěž sledovalo více než 100 000 unikátních diváků. Téměř 700 jich po té kompletně naplnilo kapacitu sálu přímo na místě, kde hráči soutěžili o 140 000 Kč. Firma DISK Systems dodala pro tuto akci kamerovou techniku JVC GY-HM660Newtek NDI PTZ1. Střih kamer probíhal na režii Tricaster TC1, do kteté byly PTZ kamery připojeny pomocí ethernetového rozhraní NDI a zároveň byly PTZ kamery po tomto NDI rozhraní dálkově ovládány joystickem z hlavního ovládacího panelu režie.

Inspirujte se:

Každým ročníkem Hitpoint pracuje na zkvalitnění již tak extrémně složité, herní produkce a vytvoření co nejlepšího zážitku divákům doma i v sále.

"Především díky našim partnerům se můžeme těšit z bezkonkurenčně nejlepší, české, herní produkce již po několik let".

www.hitpoint.cz

Fotogalerie z finalove souteze

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře