logo Disk

Výpis - Tag

Srovnání modelů Tricaster Mini

V poslední řadě novinek od společnosti Vizrt, která koupila Newtek, se objevily dvě nové verze video střižny Tricaster mini: Tricaster Mini Go a Tricaster Mini X. Máme tedy širší výběr schopností a funkcionality ze 3 modelů. Pokud zjistíte, že vám stačí funkce nižšího modelu, ušetříte značnou částku, za kterou nakoupíte jiné důležité vybavení.

>>>
Tipy & Triky

Jak automatizovat záběrování v PTZ kamerách Canon CR-N500 a CR-N700

Canon PTZ kamery CR-N500 a CR-N700 se pyšní řadou kvalitně zpracovaných funkcí. Spolehlivé automatické ostření, kvalitní optika, ovládací prvky společné s ostatními high-end Canon kamerami, pro snadné kombinování v broadcastovém prostředí. Nově si můžete přikoupit plugin, funkci Autotrackingu, ke které se objevila druhá zajímavá funkce Auto Loop.

>>>
Tipy & Triky

Nové reportážní kamery JVC s NDI HX a upgrade pro starší modely

Od dubna 2023 je možné zakoupit kamery JVC se schopností streamingu NDI HX nebo upgradovat modely GY-HC500E, GY-HC550E a GY-HC550ESB a dodat jim tuto funkci dodatečně.

>>>
Aktuality

Birddog Play

Nejmenší a nejlevnější NDI dekodér je již otestován a skladem v hojném počtu. Prozradíme vám, proč je super a co všechno s ním můžete dělat.

>>>
Aktuality

První český livestream koncertu v rozlišení 4k/50p na Youtube

17.4. 2021 na sklonku „Covidové éry“ proběhl live stream online koncertu kapely Silver band s názvem „Live 4k“. 

>>>
Reference

Recenze: Canon XF605

Do recenze kamery Canon XF605 jsem se pustil trochu ostřeji než obvykle. Ale i tak mě kamera nadchla, skamarádili jsme se rychle, ale občas plácla přes ruce.

>>>
Recenze

Recenze: Canon CR-N700

Nová PTZ kamera Canon CR-N700 - Dostali jsme oč jsme žádali: 4K 50/60 fps NDI HX, 12G-SDI, k tomu přičteme ještě vlastnosti předchozího modelu, jako je kvalitní optika, spolehlivé automatické zaostřování, vestavěné ND filtry, XLR vstupy, 3G-SDI, SRT streaming a máme kompletně dálkově ovládanou kameru pro náročnější televizní studia.

>>>
Recenze

Workflow pro video e-learning a kooperaci na vysokých školách - záznam

Konference proběhla úspěšně s vysokou návštěvností. Níže můžete nahlédnout na program a jednotlivé přednášky.

>>>
Aktuality

Novinky - video režie SDI + HDMI

Video střižny AV Matrix se vyznačují přehledným ovládáním, ke všem funkcím panelu se dostanete pomocí tlačítek nebo vestavěnou nabídkou menu. Mají přehledné nastavení audia, v případě největší střižny PVS0615U jsou k dispozici i vestavěné šavle pro nastavení hlasitosti hlavních audio kanálů a funkce klíčování pro greenscreen.

>>>
Aktuality

Arec KS-CC1 eletronický tlumočník

Revoluční novinka pro streamování a simultánním překladu. Na základě rozpoznávání řeči vytváří přepis mluveného slova a překlad do dvou jazyků.

>>>
Aktuality