logo Disk

Novinky od Magewell na NAB Show 2022

Nové partnerství s Barco ClickShare, nový software pro cloudový management a speciální USB karta pro prezetace.

Kategorie: Film & Video - Aktuality
Vít Valenta | 10. května 2022

Magewell a Barco

Magewell uzavřel partnerství s Barco pro vylepšení bezdrátových konferenčních řešení ClickShare. To znamená, že video capture karty USB Capture Gen 2 SDI HDMI jsou kompatibilní s ClickShare - plná kopatibilita je otestována u Clickshare CX-20, ClickShare CX-30 a ClickShare CX-50. Tyto USB video karty druhé generace běžně slouží k nabírání obrazu z kamery do videokonferenčních softwarů typu Zoom, Skype, Teams a dalších. Díky propojení s Barco ClickShare je teď videokonference mnohem snadnější a vyžaduje méně kabelů.

 

Magewell Cloud

Software pro centralizovanou správu enkodérů a dekodérů usnadňuje systémovým integrátorům, administrátorům a IT pracovníkům propojení a nastavení.

Magewell Cloud, který je k dispozici pro instalaci na váš vlastní server nebo cloudovou hostingovou platformu (Amazon Web Services (AWS) nebo Microsoft Azure), také obsahuje výkonné funkce pro správu streamů včetně funkčnosti brány SRT a převodu protokolů. Magewell Cloud maximalizuje uživatelské pohodlí a zároveň šetří úsilí a náklady na správu infrastruktury.

Ceny licencí zatím nejsou veřejné, ale můžete vyzkoušet free verzi, která je ke stažení na stránkách výrobce.

  Free verze MC50 MC150
Správa zařízení 20 50 150
SRT směrování x 50 150
Konverze protokolů x 50 150

více informací na stránkách výrobce

 

Magewell USB Fusion

Více vstupý USB video prezenter - kombinuje zdroje videa pro poutavé online prezentace či videohovory, podporuje 2 HDMI vstupy a USB webkameru s rozlišením až 1080p60. Zajišťuje přepínání obrazů nebo jejich kombinování do výstupů USB a HDMI. USB výstup funguje v počítači jako webkamera a je kompatibilní se všemi konferenčními softwary. Pokročilejší nástroje pro ovládání jsou k dispozici v aplikaci pro tablet. Přes jeden USB kabel dostanete do počítače stříhaný obraz, audio a sdílené připojení k internetu.

odkaz na Magewell USB Fusion na eshopu

Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře