logo Disk

Streamujeme s kamerou Minrray

Zajímavým přírůstkem v našem sortimentu jsou IP/NDI kamery značky Minrray. Ve dvou barevných variantách je na výběr ze 3 rozsahů zoomu objektivů: 5x, 10x a 20x. Díky protokolům RTMP/RTMPS můžete kamerami streamovat přímo na Facebook, Youtube či TwitchTV.

Kategorie: Film & Video - Tipy & Triky
Vít Valenta | 22. dubna 2020

Naučíme vás nastavení kamery, aby streamovala přímo na sociální sítě. Také vám ukážeme nastavení OBS studia, aby jste v něm pro streamování mohli využít IP či NDI kamery. Všechna tato videa nahráváme kamerou Minrray UV510AS-10-ST-POE-IR NDI Black ve spojení s mediální stanicí Arec KL-3. Tato kombinace je použita v našem Výukovém stream setu, který se nám již několikrát osvědčil, nejen díky velmi jednoduchému ovládání.

 

Kamery Minrray nabízejí široké využití díky řadě obrazových výstupů. Jsou vybaveny 3G-SDI, HDMI, Ethernet pro IP video a NDI. Mají vstup pro audio a ovládat je můžete seriovým ovladačem, po síti jak ovladačem s joystickem, tak i z počítače. Podporují také napájení síťovým kabelem - PoE. Při zapojení do switche s funcí PoE vám stačí pro zapojení kamer pouze Ethernetový kabel.

 

V prvním videu se dozvíte, jak Minrray kameru zapojit a její základní nastavení v síti.

 

V druhém videu vás naučíme, jak nastavit kameru, aby přímo streamovala na Youtube nebo jiné platformy, jako je Facebook, Twitch a další.

 

Ve třetím videu se naučíte, jak nastavit OBS studio, aby mohlo pracovat s jakoukoliv IP (RTSP protokolem) či NDI kamerou.

 

Pokud se chcete dozvědět o Minrray kamerách více, můžete si je prohlédnout na našich stránkách.

MINRRAY PZT kamery

Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře