logo Disk

Synergy R1 Reverb Audified vstupuje na pole studiového hardwaru

Česká značka Audified (divize společnosti DISK), která je známa především pro své softwarové počiny (MixChecker, U73b Compressor) přichází na trh se svým prvním hardwarem. Synergy R1 Reverb je první digitálně-analogové zařízení svého druhu. Jedná se o unikátní studiový modul pro série API 500. 

Kategorie: Studio - Aktuality
DISK | 10. července 2017

Pro Audified se ovšem nejedná o první hardwarový projekt. Kromě účasti na vývoji partnerů, jako jsou TC Electronic, vyvinula firma už i vlastní hardware, který se používá v mnoha instalacích v ČR (Automixer a AntiFeedback).

Synergy se svou kombinací přesného digitálního reverbu s příjemnou saturací (máte na výběr z OpAmp, J-FET a Germanium) aspiruje na to, stát se novým zvukovým standardem na poli reverbů. 

Ve svém průkopnictví jde ale Audified ještě dále. Reverb je možné přes USB připojit k PC nebo Macu a dálkově ovládat z DAW ((Pro Tools, Cubase...) pomocí VST/AAX/AU plug-inu nebo pomocí vlastní aplikace, ukládat ve studiovém softwaru jeho nastavení, ale zařízení i automatizovat.

Mezi prvními umělci, kteří si Synergy poslechli, je samozřejmě Boris Carloff, na jehož popud zařízení vzniklo. "Právě natáčím nové album a Synergy už na něm bude," říká k tomu Boris. Také slovenský producent Marek Rakovický (LVGNC Studios) si Synergy R1 pochvaluje: "Synergy zní v mixu velice přirozeně. Dodává hrozně zajímavý pocit a hloubku bez toho, aby v mixu dělal chaos."

Už teď si na Synergy bude moct sáhnout veřejnost. To štěstí budou mít návštěvníci nashvilské NAMM Show, kde bude Synergy R1 Reverb poprvé představen. Běžný zákazník ho pak bude moci koupit v září 2017. Jeho cena je stanovena na 1399 USD.

Máte-li jakékoli otázky, využijte FB stránky značky Audified, která samozřejmě nabízí také plnohodnotnou podporu v českém jazyce.

     
     
  Více o Audified Synergy R1 Reverb  
     
     
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře