Všichni příznivci samplování a práce se vzorky – pozor! V Native Instruments vyvinuli nejnovější verzi oblíbené platformy pro samplování a kreativní práci se zvukem včetně virtuálních nástrojů – Kontakt 8.
Pokud jste majitelem klávesového MIDI kontroleru Kontrol nebo produkčního centra Maschine, můžete se těšit na plnou integraci. Kontakt 8 tak můžete pohodlně ovládat přímo ze svého kontroleru.
Plně integrovaný NKS (Native Kontrol Standard) umožňuje rychlé procházení, náhled a praktické ovládání tisíců virtuálních nástrojů NI i třetích stran.
Funguje na os Win i Mac, podporuje ASIO, Core Audio a WASAPI a nabízí se ve formátech VST3, AAX a AU.
Jděte s dobou a využijte nejmodernějších technologií samplování a práce se vzorky. Kontakt 8 najdete na našem e‑shopu.
Koupit Kontakt 8 na shop.disk.cz
Produkty Native Instruments na shop.disk.cz
>>>
Pro všechny fandy virtuálních nástrojů pro zvukovou a hudební tvorbu přinášíme skvělou zprávu. S předstihem pro vás nabízíme Komplete 15 - tři nové verze balíků nástrojů, efektů a dalšího software značky Native Instruments.
Ke každému balíku ještě navíc obdržíte zdarma Voucher pro nákup v NI online shopu v hodnotě 25 USD.
Pokud si objednáte některý z balíků Komplete 15 včetně Upgrade i Update do 22. září 2024, dostanete navíc zdarma Neutron 4 – sofistikovaný komplet nástrojů pro mix a mastering s použitím AI. Aktivační kódy pro Komplete 15 a Neutron 4 obdržíte nejdříve 23. září 2024.
Ať už jste hudebník, producent, studiový pracovník nebo jen vášnivý sounddesignér, teď máte jedinečnou možnost vystřelit své vybavení o obrovský kus výše. Jdete do toho? Mrkněte na náš e-shop a rovnou můžete objednat.
Koupit Komplete 15 na shop.disk.cz
Produkty Native Instruments na shop.disk.cz
>>>
Dobrý sampler obsahuje kvalitní banku precizně upravených a perfektně znějících vzorků. Při jejich přehrávání jde ale poznat, že jsou spojovány uměle. Pokud k nim živým nástrojem dohrajete další spoje či vrstvy, melodie, figury a akordy ožijí. A nemusí jít o nijak složité pasáže.
>>>Najít na klávesových nebo virtuálních nástrojích rychle správný rejstřík nemusí trvat až tak dlouho. Podívejme se na členění, které v dřevních dobách syntezátorů vymysleli programátoři. Funguje dodnes.
>>>Katarína Máliková, slovenská zpěvačka a skladatelka se věnuje žánru world music. Kombinuje např. tradiční lidové melodie s alternativní elektronickou hudbou. Nyní si pořídila Komplete Ultimate Collectors Edition od Native Instruments. Jak se jí pozdává?
>>>Pavel Vlček se rozhodl, že nebude lenit a pomůže ostatním handicapovaným kamarádům. Založil autorského nahrávacího studio. Jak se jim tam daří? A jakou pomoc by potřebovali?
>>>Rozšiřuje se nám tady takový nešvar: studenti a žáci kromě toho, že říkají prcat, když začneme nahrávat, prvně dí: „Spusťme metronom“. A to i v takových žánrech jako šanson, country, romantismus ad. Je to dobře? Co se stane, pokud se necháme klikem bez rozmyslu řídit?
>>>Nevidomí jsou výborní muzikanti a navíc se nebojí nových výzev, jako například virtuálních nástrojů. Vyjdou jim však výrobci programů vstříc? Které programy jsou pro nevidomé atraktivní a poskytují jim komfort při jejich práci?
>>>IK Multimedia MODO Drum je virtuální bicí nástroj fungující na bázi výkonné kombinace modální syntézy a pokročilého vzorkování. Díky tomu nabízí nejen neuvěřitelně realistické a autentické bicí tracky, ale navíc i přístup ke každému parametru jednotlivých bubnů v sadě, od velikosti korpusů přes ladění, až po materiál, styl hry, a další detaily. V aplikaci najdete 10 ikonických bicích sad pokrývajících každý styl a žánr hudby, ovládání veškerých aspektů hry na bicí – úder, herní styl, paličky, dozvuk místnosti či FX a také integrovaný „Grooves manager“ s více než 1400 groovy v mnoha různých stylech.
Produkty značky IK Multimedia na shop.disk.cz
Modo Bass z dílny IK Multimedia je první baskytarový virtuální nástroj, který je založen na věrné fyzikální simulaci všech detailů tohoto nástroje. Můžete vybírat nejen z různých m…
Kdo skládá, aranžuje, anebo prostě rád pracuje s větším množstvím různých hudebních nástrojů, tak už určitě narazil na nějaký virtuální nástroj. Ale co je vlastně uvnitř takového p…
Kdo skládá, aranžuje, anebo prostě rád pracuje s větším množstvím různých hudebních nástrojů, tak už určitě narazil na nějaký virtuální nástroj. Ale co je vlastně uvnitř takového programu? Čím se liší fyzikální modelování od samplování a proč může znít mnohem věrněji? A jak s virtuálním nástrojem vlastně pracovat, abych z něj dostal maximum?
>>>