logo Disk

JVC PTZ kamery s NDI HX Novinky 2021

Nové kamery s kompaktními rozměry jsou konkurenčně schopným přírůstkem v JVC sortimentu. Přívětivější ceny, 4K a FullHD verze a také NDI HX video pro nejmodernější video produkce.

Kategorie: Film & Video - Aktuality
Vít Valenta | 9. září 2021

Divize kamer značky JVC přišlo se zajímavými kousky, s flexibilním využitím současných technologijí. A dokonce se svými schopnostmi i cenou jsou velmi konkurenčí k modelům ostatních značek. Máme tu varianty s NDI HX videem, USB video výstupem, využívají streamovacích protokolů RTSP/RTP, RTMP/ RTMPS, SRT pro živé přenosy videa přímo na mediální servery např. Youtube pomocí RTMP protokolu.Využívají enkodérů pro h.264 a h.265 - efektivní koprese videa je klíčová pro síťové využití.

Protokol SRT (secure reliable transmition) je bezpečný, spolehlivý přenos videa přes internet s relativně nízkým zpožděním a kvalitním přenosem obrazu s tolerancí výpadků paketů s nízkou ztrátou kvality obrazu. SRT je ideální pro živé přenosy, vzdálenou produkci a další broadcastové využití.


Součástí výbavy je 3,5mm jack audio vstup pro připojení externího mikrofonu či jiných zdrojů zvuku. Konzole pro montáž na strop je také součástí standardní výbavy, tak jako IR dálkový ovladač pro jednoduché ovládání přímo na místě instalace. Další způsoby ovládání kamery jsou originálním hardwarovým ovladačem RM-LP100E nebo dalšími kompatibilními například od značky Skaarhoj.

Modely budou dostupné v černé a bílé barevné variantě.

Přehled modelů:

(Odkazy na produkty jsou v nadpisech tabulky.)

KY-PZ400N

KY-PZ200N

KY-PZ200

CMOS 1/2,5"

4K30

CMOS 1/2.8"

FullHD

CMOS 1/2.8"

FullHD

NDI HX

3G-SDI

HDMI

NDI HX
3G-SDI
HDMI
USB

IP
3G-SDI
HDMI
USB

12X zoom

20X zoom

20X zoom

šířka záběru 71°- 8,2°

šířka záběru 60,7°- 3,36°

šířka záběru 60,7°- 3,36°

 

Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře