logo Disk

Live streaming videa a komunikace na soc. sítí pro veřejnou samosprávu Buďte blíž svým voličům...

Live streaming je nejen výborným prostředkem a nástrojem pro transparentní radnice a zastupitelstvo, ale i přímým komunikačním prostředkem pro politické strany a hnutí ve volbách k jejich voličům. 

Kategorie: Film & Video | Instituce
Roman Šádek | 14. března 2018

Jedním z hlavních trendů v komunikaci veřejných správ, institucí a občanů je, že se začíná stále více využívat nových platforem pro komunikaci s občany jako je live streaming videí a tvorba vlastního video obsahu na web a sociální sítě, jako populární Facebook, YouTube a jiné. Velký nárůst využití těchto technologií je dnes také v oblasti vzdělávání a e-learningu.

Okamžité zprostředkování živého přenosu se zpožděním pouhých několika sekund je cesta, jak oslovit široké publikum kdekoliv na světě s přístupem k internetu a je jedno jestli sedíte v práci u počítače, v parku s mobilním telefonem nebo koukáte doma na chytrou televizi.

Chcete rozšířit vaše komunikační možnosti o tyto nové moderní technologie, co se týče nahrávání a streamování videa jak v lokálních sítích tak na internet a to hlavně jednoduše a v co možná nejlepší kvalitě, s možností integrace do Vaší již existujícího IT struktury? Pak Vás bude zajímat několik produktových novinek firmy DISK Systems.

 

Obsah setu:

1 x           AREC KS-2 Multimediální stanice

1 x           PTZOptics kamera 12x zoom SDI / HDMI

1 x           Saramonic Audio set - RX9+TX9+HU9

 

Cenová nabídka setu pro OBCE A ZSTUPITESTVO ve formátu pdf.  stáhnout ZDE.

Brožuru s příkladovými řešeními ve formátu pdf.  stáhnout ZDE.

 

 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře