logo Disk

Live streaming videa a komunikace na sociálních sítí pro církve Jak více a lépe může církev komunikovat…

Nové Audio/video technologie jdou ruku v ruce pospolu se sociálními sítěmi, které mění svět a přináší do našich životů zcela nové možnosti v oblasti komunikace mezi lidmi v určitý čas na určitém místě. Tomuto trendu dříve či později neuniknou ani církve, které jsou symbolem místa a času, kde se uskutečňují významné životní a duchovní události.

Kategorie: Instituce - Kostely | Film & Video
Roman Šádek | 14. března 2018

Je to už přes 5 let co papež Benedikt XVI. zveřejnil na oficiálním papežském twitterovém účtu - @Pontifex první tweet, který zněl: „Drazí přátelé, rád se s vámi spojuji prostřednictvím Twitteru. Děkuji za vaši štědrou odezvu. Ze srdce vám všem žehnám“. Papežův účet obratem začalo sledovat přes 700 tisíc lidí.

Následně zvoleného papeže Františka v současnosti navštěvuje více než 40 milionů sledujících v 9 jazykových mutacích a rozšířil svojí působnost na sociálních sítích tím, že dne 19. března 2016 spustil svůj účet na Instagramu - @Franciscus - který má nyní více než 5 milionů sledujících.

K příspěvkům na sociálních sítí se přidal i živý video přenos, který postupně představily Facebook, YouTube, Twitter a Instagram, kde mohou uživatelé poskytnout autentický a poutavý obsah.

V dnešní době si v České republice pomalu začíná církev uvědomovat sílu a možnosti sociálních sítí. I když v menším množství začínají využívat audio/video záznam a streaming, který díky tomu věřící, kteří se nemohou zúčastnit nedělní bohoslužby nebo jiné události si jednoduše mohou pustit živý on-line přenos nebo si stáhnout během týdne na webu jeho záznam.

V roce 2018 a nejbližších letech se počítá s ještě větším nárůstem a síly komunikačního kanálu přes sociální sítě a právě proto si Vám dovoluje společnost DISK Systems představit řešení pro snadný záznam a streaming na sociální sítě právě pro tyto události a shromáždění za určitým cílem (slovo „církev“ je překladem řeckého slova „ecclesia“ (ἐκκλησία) a znamená doslova „shromáždění“) ať už je to pro obřady jako jsou mše svaté, bohoslužby, křty, svatby, požehnání, svěcení, poslední rozloučení a jiné komunitní události a společenské akce.

 

Obsah setu:

1 x       AREC KS-2 Multimediální stanice

2 x       PTZOptics kamera 12x zoom SDI / HDMI

 

Cenová nabídka setu pro CÍRKVE ve formátu pdf. stáhnout ZDE.

Brožuru s příkladovými řešeními ve formátu pdf. stáhnout ZDE.

 

 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře