logo Disk

Nová řada V-mount baterií od ROLUX Nová řada V-mount baterií od ROLUX

Firma Rolux uvedla na trh novou modelovou řadu super-smart baterií s úchytem V-mount, která má nyní nižší profil a nově disponuje zabudovaným napájecím rozhraním USB a vzdáleným sledováním stavu.

 

Kategorie: Film & Video
Ing. Michal Kyjonka | 2. června 2017
Témata: -video technika

Nový design V-mount baterií řady YC přináší kompaktnější rozměry což bylo potřebné pro použití s některými modely kamer a zařízení. Baterie je navíc vybavena vestavěným USB napájecím rozhraním, přes které je možno napájet další příslušenství vyžadující 5V jako např. systémy pro bezdrátový přenos zvuku, převodníky, tablety, chytré telefony apod. Kromě USB rozhraní je baterie vybavená standardním D-tap napájecím konektorem. Zajímavou funkcí je smart monitoring stavu baterie, který lze sledovat vzdáleně pomocí chytrého telefonu a speciální aplikace. Kromě smart monitoringu má pro ověření aktuální kapacity baterie také klasické testovací tlačítko a LED stupnici, která indikuje aktuální stav nabití.

Aktuálně řada baterií YC obsahuje 3 modely s odlišnou kapacitou, YC-98SYC-120SYC-135S.

Zároveň s novou řadou akumulátorů je nyní v nabídce nová cestovní rychlonabíječka YC-ZNC určená pro Li-ion akumulátory s D-tap rozhraním. Nabíječka je vybavena obvodem pro zajištění optimálního nabíjecího proudu, který zajišťuje 95% účinnost nabíjecího procesu. Aktivní chladící systém zajišťuje optimální nucené chlazení v závislosti na teplotě vnitřních obvodů. Díky kompaktním rozměrům je nová nabíječka vhodná pro použití na cestách, v terénu a všude tam, kde je požadavek na malé rozměry a nízkou hmotnost technického vybavení.

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře