logo Disk

iLoud Micro Monitor: „Posadily mě na zadek...už dnes jsou klasikou!“ Co říkají na monitory 2 světové zvukařské legendy Eddie Kramer a Dave Pensado?

Dvě producentské ikony, Eddie Kramer a Dave Pensado dostaly do rukou Micro Monitory od IK Multimedia. Jaké byly jejich první spontánní reakce? Jak tyhle "bedýnky" slyší uši, které formovaly zvuk zásadních alb v historii populární a rockové hudby?

Kategorie: Studio - VIP
Ondřej Jirásek | 25. dubna 2017
Témata: ik multimedia

Eddie Kramer: zvuk a produkce LP Jimi Hendrixe, Led Zeppelin a KISS

iLoud Micro Monitor: „Už dlouho jsem neslyšel tak malé reproboxy hrát takhle dobře. Jsou fantastické!“

Legendární, cenami ověnčený producent a zvukový inženýr Eddie Kramer o IK Multimedia iLoud Micro Monitors

Eddie Kramer s Jimi Hendrixem

Citujeme výrok Eddie Kramera, poté co si poslechl nové stolní přenosné studiové monitory IK Multimedia iLoud Micro Monitor:

„Zapojili jsme je, poslechli jsme si zvuk iLoud Micro Monitors a udělalo to na nás všechny velký dojem (mám na mysli sebe a další tři zvukové inženýry, byl nás tu na to celý team). Hluboké basy podaly monitory umístěné v naší režii velmi slušně. Už dlouho jsem neslyšel tak malé reproboxy hrát takhle dobře.“

 „Máme je postavené na mixpultu a určitě je budeme používat. Jsou fantastické! “V našich třech studiových režiích se plynule střídají celé zástupy významných zákazníků a já věřím, že iLoud Micro Monitors od nich získají ještě spoustu dalších skvělých recenzí.“

„Jeden z mých známých zvukařů se na chvíli stavil k nám do režie a okamžitě si chtěl pořídit svůj vlastní pár.“

Něco o Eddie Kramerovi z jeho webu www.Eddie-Kramer.com:

Každý producent je dobrý jen tak, jak dobrý je jeho zvuk a jak významné jsou hudební milníky, které pomáhá vytvářet. Podle těchto standardů musí být Eddie Kramer považován za naprostou rockovou ikonu. Během pěti dekád vymaloval Kramer obraz rockové krajiny svým zvukovým i vizuálním štětcem skrze spolupráci s největšími jmény hudební historie jako jsou například: The Rolling Stones, Eric Clapton, David Bowie, Bad Company a The Beatles... to abychom vyjmenovali alespoň pár z nich.

Přesto si největší renomé Kramer získal zejména díky dlouhodobé asociaci se třemi jmény: Jimi Hendrix, Led Zeppelin a KISS. Nejde jen o to, že míchal a produkoval hudbu těchto legendárních umělců, ale především tak nastavil standardy dnešní moderní rockové produkce, což z Eddie Kramera dělá skutečného inovátora.

Dave Pensado: mixy alb Michaela Jacksona, Beyonce, Eltona Johna ad.

iLoud Micro Monitor: „posadily mě na zadek...už dnes jsou klasikou!“

Dave Pensado, zvukový inženýr, držitel ceny Grammy a průvodce talk show „Pensado´s Place“

Dave Pensado s Quincy Jonesem (producentem Michaela Jacksona)

Citujeme výrok Dave Pensada, proslulého zvukového inženýra, vítěze cen Grammy a průvodce pravidelné týdenní talk show Pensado´s Place na adresu IK Multimedia iLoud Micro Monitor:

„Studioví inženýři mají vždy velmi rádi šikovné malé reproboxy, zejména kvůli jedinečným informacím a charakteristikám, které dokáží zprostředkovat našemu uchu. Já jsem právě dostal své IK Multimedia iLoud Micro Monitors a doslova mě posadily na zadek! Už dnes jsou předurčeny k tomu, aby se staly klasikou!“

 

Něco o Dave Pensadovi a talk show Pensado´s Place:

Studiový zvukový inženýr a držitel ceny Grammy Dave Pensado společně s bývalým managerem a výkonným producentem Herbem Trawickem působí jako moderátoři a průvodci pořadu Pensado´s Place - týdenní talk show zabývající se zvukem a hudbou z pohledu produkce a byznysu. Pořad běží již pátým rokem, aktuálně má na kontě již přes 210 epizod, je sledován ve více než 150 zemích světa, měsíčně osloví 550 000 až 700 000 diváků a může se pochlubit dvouciferným nárůstem publika. Dá se tedy říci, že Pensado´s Place spojuje dohromady audio komunitu celé planety.

Dave Pensado, proslavený mixy alb Michaela Jacksona, Kelly Clarkson, AfroJacka, Beyonce, Eltona Johna, Christiny Aguilery a Jilla Scotta, je současně uznáván jako jeden předních internetových pedagogů ve všech sférách audio produkce.

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře