logo Disk

TV studio nejkratší cestou Chcete vlastní TV studio a nevíte jak na to? Poradíme vám!

Ať už chcete dělat přenosy na internet z koncertů, konferencí, společenských akcí, sportovní přenosy či provozovat městskou TV, lokální zpravodajství, regionální nebo celoplošné vysílání, ke všem těmto činnostem potřebujete adekvátní spolehlivé a v praxi ověřené technické vybavení.

Kategorie: Film & Video - Tipy & Triky
DISK | 18. března 2015

DISK je firma s velkými zkušenostmi z oblasti AV technologií, a proto jsme připravili katalog projektů TV sestav, kde se dozvíte, jaká technologie a technika by byla pro váš projekt nejvhodnější, a získáte přehled, co je dostupného na trhu v různých cenových a kvalitativních kategoriích od mobilního TV setu pro internetovou televizi, až po TV studio splňující standardy České televize.

KOMPLETNÍ KATALOG KE STAŽENÍ ZDE.

Hlavně ale ušetříte stovky hodin hledání vlastního řešení z komponent, které jste si dohromady neměli možnost nikdy vyzkoušet. My jsme to již udělali za vás a přinášíme ověřená a vyzkoušená řešení postavená na moderních nových technologiích, které jsme schopni vám předvést, zapůjčit a také proškolit, abyste vy, nebo vaši zaměstnanci byli schopni tuto techniku maximálně efektivně využívat.

Na základě těchto zkušeností a neustále se zvyšující poptávce po návrzích celých TV systémů pro různé typy provozu, v různých cenových kategoriích a odlišným komfortem ovládání, jsme se rozhodli připravit tento katalog vzorových TV sestav, u kterých je v praxi ověřena kompatibilita komponentů a celého workflow.

Jednotlivé sestavy jsou zpracovány ve formě základní projektové dokumentace, to znamená technický popis, blokové schema, seznam použitých komponent (výkaz-výměr) a celková cena dodávky. Cena je platná v době vydání této verze katalogu a může se v závislosti na změnách kurzu koruny a jiných vlivů měnit. Nicméně takto zpracovaná dokumentace umožní zákazníkovi základní orientaci a přehled v námi nabízených řešeních a je výborným výchozím dokumentem pro následné jednání, pokud je třeba některý z těchto projektů upravit dle dalších specifických požadavků zákazníka. Pro instituce je tato dokumentace použitelná jako podklad pro žádosti o účelové dotace na vybavení konkrétního provozu z různých evropských fondů či grantů, pro soukromé subjekty je použitelná jako podklad pro zpracování podnikatelského záměru pro banku či leasingovku.

Naučíme vás studio obsluhovat

K jednotlivým sestavám také nabízíme zaškolení personálu a následný záruční i pozáruční support. Většinu klíčových komponent z uvedených sestav také držíme skladem a v našem rentalu, proto jsme schopni vám je kdykoliv předvést v naší pražské provozovně, zapůjčit pro otestování, či zapůjčit v případě poškození nebo závady vámi již zakoupeného systému a tak zajistit jeho bezproblémový provoz.

Navíc jsme shopni zajistit vyškolení vašeho personálu našimi odborníky a to v přesně cílených školeních na jednotlivé technologické celky, nebo komplexním 300 hodinovým akreditovaným rekvalifikačním kurzem „Pracovník audiovizuální tvorby“ (akreditace MŠMT ID: 139617). Více podrobnějších informací o tomto kurzu najdete zde. Kurzy vznikají ve spolupráci s naším partnerem agenturou Applaus. 

Přehled nabízených TV setů dle využití 

#
Název sestavy Rozlišení Typické využití
  MOBILNÍ    
TV Studio Mini Full HD mobilní multimediální projekty, malá internetová TV, školní TV
TV Studio Live Show Full HD konference, koncerty, live společenské akce
TV Studio Sport 4 Cam Full HD sportovní přenosy na 4 kamery včetně 4 ch slow-mo
TV Studio Sport 8 Cam Full HD sportovní přenosy na 8 kamer včetně 4 ch slow-mo
 
 STABILNÍ    
 TV Studio City Full HD městká TV stanice, internetová TV, live reportáže + TV studio
TV Studio Region  Full HD regionální TV stanice, internetová TV, live reportáže + TV studio
TV Studio Broadcast Full HD profesionální TV studio v broadcast kvalitě, celoplošná TV
8
TV Studio Broadcast ČT Standard Full HD profesionální TV studio v broadcast kvalitě, splňující standard ČT
 
UNIVERZÁLNÍ     

TV Studio 4k Creation 4k, Full HD 4k záznam live akcí, 4k záznam v TV studiu nebo ateliéru, 4k postprodukce

 

 

Produkty, o kterých se píše v tomto článku, najdete i v našem eshopu:
Líbí se Vám tento článek? Pošlete ho dál!
Přečtěte si také další související články:

Komentáře