Rozhodujete se, jaká sluchátka jsou pro vás nejvhodnější? Ta pro běžný poslech, DJing, nahrávání, mixování a mastering, HiFi, anebo kombinovaná? Hledejte podle parametrů, jakými jsou impedance, kmitočtová charakteristika, harmonické zkreslení, SPL, maximální příkon, citlivost ad. Zvolte správně otevřená či uzavřená. Vše vám vysvětlíme!
>>>Přenosné stage piano dávno neobsahuje jen základní klavírové zvuky, ale i spoustu jiných rejstříků. A také jde propojit se zvukovými databankami, instrumenty, nahrávacími programy, zesilovači, ovladači a dalšími doplňky. Znáte všechny vychytávky, které vám nabízí?
>>>V nahrávacích a editačních programech přibývá množství nejrůznějších stop, tracků. Víte, k čemu slouží a jak vám pomohou zásadně usnadnit si práci? Naučte se je zapojit na správném místě!
>>>Informace k vašemu nahrávacímu programu jsou jen v angličtině? Nejste si jisti, co jednotlivé názvy a termíny znamenají? Pomůže vám náš slovníček! Bude vycházet na pokračování vždy po 3 písmenech z abecedy. A navíc jsme ke každému písmenu připojil i několik zajímavých tipů.
>>>Potřebujete nahrávat ve zkušebně, učebně, na koncertě, doma či v klubu? Snadno nahrávací setup přenést, zapojit a točit? Podívejte se, jaké zvukové převodníky k laptopům, tabletům, mobilním telefonům ad. existují. Jak je správně doplnit mikrofony a dalším příslušenstvím. A nemusí to být vůbec drahé!
>>>