Ableton patří mezi nejužívanější hudební programy. A bezvadně spolupracuje s různými řídícími kontrolery. Jiné nároky má ale producent tvořící v domácím studiu, jiné performer rozhýbávající publikum, jiné DJ a jiné vlastníma rukama hrající muzikant, dávající přednost klávesám. Tak jaký ovladač vybrat?
>>>Správný kabel na správném místě zajistí čistý užitečný signál. Vyhnete se nežádoucím brumům, šumům i poklesu úrovně signálu, a tím také snížení jeho čitelnosti. Ať už se jedná o cestu od mikrofonu či snímače do nahrávacího zařízení, propojení přístrojů, či cestu od převodníku k reprobednám.
>>>Posloucháte v surroundových formátech 5.1, 7.1, 7.1.4 i jiných? Je to podstatně jiné než ve stereu! A jestliže jste zkusili i prostorově něco natočit, víte, kolik to dá práce, ale že výsledek stojí za to! Svět se vyvíjí a firmy se snaží nabídnout takové přístroje, které vám dřinu s rozestavěním a naměřováním spousty mikrofonů ušetří!
>>>Založit efekt jen v jedné požadované stopě nebo jej otevřít ve speciálním kanálu a do něj nasměrovat více stop s více nástroji? Které řešení bude za jakých okolností vhodnější? Podívejte se, jaké existují zkušenosti a zvyklosti. Jaké výhody má Insert cesta a jaké cesta Send.
>>>Zvukař běžně potřebuje mixovat na několik párů audio monitorů a mezi nimi rychle přepínat. V nejrůznějších kombinacích. Rovněž při náběru oceníme kontrolu na různých místech: co nám jde do pultu, co z pultu do DAW a co z DAW do beden. Čas jsou peníze a vyžadujeme přepínání na jeden klik. Ne komplikovaně po stopách. Co pomůže? Monitoring management!
>>>